Putujme proti proudu času k pradávným zdrojům lidského vědění,
pátrejme společně po duchovním odkazu našich předků!
Co nám mohou sdělit mýty, náboženské texty,
předpovědi a proroctví o naší budoucnosti?

Rubriky
Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Poslední komentáře
 • Život:
  "Přeji hezký den, narazil jsem na Vaše pro mě velice zajímavé strán ... " (Zvon svobody nebo poroby?)
 • Re: :
  "Hebrejština se píše zprava doleva. Přepis (transliterace) zleva do ... " (Bůh Bible II - Jména biblického Boha)
 • bez titulku:
  "Ať už byl autor kdokoliv, měl by se naučit soudobou transkripci he ... " (Bůh Bible II - Jména biblického Boha)
 • pěkné:
  "No, přemýšlím nad tím už rok. Zde v tomto článku jsem hodně čerpal ... " (Na počátku ... Brešit bara Elohim)
 • Re: Klamstvo.:
  "Díky za upozornění! V článku jsem použil omylem nesprávné fotogra ... " (Proroctví pro rok 2023 - Nostradamus)
 • Klamstvo.:
  ""O záhadných světelných loučích je již veřejnost dostatečně i ... " (Proroctví pro rok 2023 - Nostradamus)
 • Proroctví

  Nostradamus a COVID - centurie II.6 a piktogram Osek - Březina 2019

  Proroctví (Covid) - Nostradamus a piktogramy v obilí

  Mýty a skutečnost - Proroctví

  Nostradamus a COVID - centurie II.6

  a piktogram Osek - Březina 2019

  Předpověděl Nostradamus COVID?
   Existují proroctví varující před tím, co právě nyní přichází?
  Ukazují některá prorotví na naši zemi?

   

  Dvě země bran

  V předchozím díle jsme se věnovali Nostradamovu proroctví - centurii II.6.[1] Originální znění čtyřverší je následující:

  Centurie II.6


  Obr. Čtyřverší II.6 (vydání z r. 1555, Albi). [2]
    
  Obr. Michel de Nostredame, Nostradamus ( 1503 - 1566).[13]

  Přepis originálu prvního vydání:[3]

  Aupres des portes & dedans deux cités
  Seront deux fleaux onques n’aperceu vn tel,
  Faim dedans peste,de fer hors gens boutés,
  Crier secours au grand Dieu immortel.

   

   

  Náš překlad centurie II.6:[1]
      
  Od bran a zevnitř dvou měst
  Budou dvě nákazy/pohromy, že lidé neviděli takové.
  Hlad v nákaze, od oceli/čepele zvenku, lidé zeslabení.
  O pomoc volají velkého Boha nesmrtelného.

   
      
  Variantně:
      
  Od bran a zevnitř dvou měst
  Budou dvě nákazy/pohromy, že lidé neviděli takové.
  Hlad v nákaze, lidé vytlačeni/bodnuti ocelí.
  O pomoc volají velkého Boha nesmrtelného.

   
      

  Verše chápeme zejména jako varování před vakcinací - vbodnutí ocelové jehly. Očkování má lidi ochránit před nákazou, jakou lidé dosud neviděli. Může jít o onemocnění COVID-19. Ti, kteří odmítnou nechat si vpichovat ocel do těla, budou vytlačováni z lidské společnosti. Místo záchrany však vakcinace přinese oslabení očkovaných a později jejich hrozné strádání, kdy budou volat o pomoc i samotného Boha.

  V první větě proroctví je zmínka o branách portes a dvou městech deux cités. Možná šlo o narážku na čínský Wu-chan, odkud se oficiálně pandemie začala šířit do světa. Město nese dvojdílný název složený ze jmen původních měst Wu-čchang a Chan-kchou s Chan-jang (tj. Wu + Chan). Wu-chan je obří dopravní tepnou celé střední Číny s desítkami "bran" - železničními a dálničními tepnami i přístavy.

  Snad je ve slovech portes a cités ukryt i druhý význam. Bránu lze chápat jako portál, místo odkud se šíří informace. A pojem cités může mít i význam citovat. Není zde odkaz na organizace, které informacemi ovlivňují náš svět právě v souvislosti s koronavirem, a které všemožně prosazují totální a nekončící vakcinaci?  Nejedná se například o WHO a NIAID?

  Generálním ředitelem WHO (World Health Organization - Světová zdravotnická organizace) je Tedros Adhanom Ghebreyesus. V čele NIAID (Národní ústav pro alergie a infekční nemoci) stojí Anthony Fauci, který stojí i za vojenskými výzkumy biologických bojových látek na bázi virů. Fauci je v USA přezdíván Dr. Doom - doktor Osud/Zkáza. Badatelé upozorňují i na to, že z písmen následujícího (druhého) verše centurie II.6 lze poskládat jména Tedros Adhanom Ghebreyesus a Docteur Fauci.[4]  Takový rébus se může mnohým zdát za vlasy přitažený, pokud si neuvědomí, že podobnou techniku skrytí jmen konkrétních lidí použil Nostradamus i v jiných proroctvích.[a] 

  Někteří badatelé ale ukazují ještě na třetí skrytý význam první věty centurie II.6. Nostradamus často v centuriích skrýval určité země uváděním jejich měst, protékající řeky apod. Neupozornil Nostradamus prostřednictvím dvou citiés - měst na dva malé státy? S citiés jsou ve verši uváděny také portes - brány. Proč by ale Nostradamus psal o branách? Vždyť ty byly v jeho době součástí každého města. A víme, že věštec slovy neplýtval, každé mělo svůj význam. Zmínka o branách zde musí mít nějaký smysl, třebas napovědět, o jaké země se to jedná.
  Které země jsou v Evropě stále ještě branami mezi západem a východem? Jsou to země střední Evropy - Česko, Slovensko i Polsko. A pokud je zmínka o dvojici států, pak se nejspíše jedná o Česko a Slovensko, dříve sjednocené ve státu jediném. Možná mají oba naše státy sehrát i důležitou geopolitickou roli v době koronavirové pandemie.
    
  Obr. Údajný americký projekt Trojmoří.[15]

  USA se snaží ovládnout oblast mezi západní a východní Evropou. Současně destabilizuje východ Evropy (zejména Ukrajinu a Bělorusko).

  Česká a Slovenská republika zde společně mohou hrát klíčovou úlohu mostu či brány mezi oběma polovinami Evropy.

  Česko a Slovensko - jejich role v epidemii

  Česko i Slovensko hrají v současné koronavirové pandemii zvláštní úlohu, minimálně v rámci Evropy. A právě o Evropu Nostradamovi vždy šlo. Centurie se soustřeďují primárně na dějiny Francie a okrajově zmiňují Británii, Holandsko, Itálii, Německo, Španělsko, Turecko či Řecko. Výjimečně nalézáme skryté odkazy na země vzdálenější, ale pouze v souvislosti s Evropou a zejména Francií. Úvaha, že dvěma městy-branami jsou myšleny dva malé státy na rozhraní východní a západní Evropy, nemusí být nesmyslná. Zejména pokud si uvědomíme, co se dnes u nás děje.

  Mezi lidmi v Česku i na Slovensku je diskutováno, zda nejsme využíváni v rámci EU jako testovací polygony koronavirové agendy a nástupu nového světového řádu. Mnoho událostí o tom svědčí: Již zřetelně probíhá fašizace společnosti - je systematicky upevňována autoritativní moc vyžadující podřízenost všech obyvatel vyšším cílům. Tyto cíle stanovují vůdčí elity. Státní moc pod záminkou ochrany zdraví celé společnosti ohrožuje zdraví jednotlivých občanů a ve jménu celospolečenských zájmů  omezuje jejich životy v mnoha oblastech.

  Obyvatelstvo je strašeno a podrobeno neustálé propagandě ve všech sdělovacích prostředcích, zejména v souvislosti s očkováním západními vakcínami. V Česku i na Slovensku jsou používány vakcíny, které byly v jiných evropských zemích již zakázány vzhledem ke zdravotním komplikacím i úmrtím. Všudepřítomná propagace západních vakcín ale pomíjí základní rizika a omezení. Je zamlčováno, že vakcíny nechrání před nákazou a očkovaní lidé se mohou stát nebezpečnými přenašeči nemoci. Není zdůrazněno, že očkovaným je podávána experimentální látka a stále se zkoumají závažné reakce na vakcínu v rámci klinických studií. Na druhé straně zde probíhá bojkot léků, které se již jinde plně osvědčily. Není možné pořídit léky, které se běžně prodávají v okolních zemích.
   
    
  Obr. Inzerát Ministerstva zdravotnictví k vakcinaci proti onemocnění covid-19 | foto: MZČR

  V našich dvou zemích existuje řada omezení a poviností jinde v Evropě unikátních. Povinné testy všech osob (i těch bez příznaků) na pracovištích. Povinné testy školáků, které porušují i české zákony a mezinárodní úmluvy. Povinnost nosit respirátor, dodržovat doporučené rozestupy a provádění antigenních testů ve školách, které mohou ohrožovat duševní a fyzické zdraví dětí (nový ministr zdravotnictví navrhoval dokonce provádět školákům rektální testy). Byla vyhlášena řada dalších plošných restriktivních opatření. Povinnost nosit roušky a respirátory téměř všude, vymáhaný i brutálními zákroky policie. Zákazy shromažďování. Armáda hlídá hranice okresů. Dobrovolně-povinná celoplošná testování na Slovensku.

  Omezování lidských práv a svobod je v našich zemích jedinečné svým rozsahem a trváním v porovnání s okolními státy. Nový pandemický zákon výrazně omezuje práva lidí a vytváří právní rámec pro zavedení diktatury. Zákaz vyučování va školách trvá rekordní dobu v porovnání s ostatními evropskými zeměmi.  Údajně dochází i k úpravám statistik a vykazování případů covidu tak, abychom byli v čele evropských zemí. Připravuje se zavádění covidových pasů, označování lidí či dokonce jejich čipování, které znamenají omezení svobody pohybu a základních lidských práv.
   
    
  Obr. Odběr vzorku v rámci PCR testů. Z archivu autora.

  V poslední době zde sílí snahy jakýmkoliv způsobem zamezit očkování Sputnikem V., které jako jedno z mála nevpravuje do lidského těla mRNA ani zvířecí geny. Řada politických stran si na zákazech Sputniku V a rusofobii staví své programy. Zatímco v okolních zemích si lidé již prosadili či prosazují očkování ruskou vektorovou vakcínou a dokonce se tam připravuje výroba Sputniku, u nás jsou tyto snahy všemi hlavními sdělovacími prostředky neustále potlačovány.[b]
  Situace dospěla již tak daleko, že slovenská vláda se zřejmě pokusila vakcínu Sputnik podvodem zdiskreditovat. A u nás se narychlo objevila kauza výbuchu soukromého muničního skladu ve Vrběticích, ke kterému došlo v roce 2014. Najednou, po sedmi letech, je zde vládou prezentováno "důvodné podezření" na účast ruských agentů. Obvinění bez důkazů a neodpovídající ani v nejmenším výsledkům vyšetřování.  Okamžitě přichází zákaz jakkoliv jednat o vakcíně Sputnik a zničit jakékoliv vztahy s Rusou federací.
  Nedává zde Nostradamovo proroctví ještě další smysl? Není v první větě proroctví zmínka o bráně právě proto, že budou snahy ji směrem na východ uzavřít? Spolu s pěstováním koronavirového šílenství u nás by byla důlsedky ničivé. Z historie jsme se již mohli poučit, že spoléhání na západ se nám vždy vymstilo. Česká i Slovenská vláda (pod tlakem vlastních zpravodajských služeb) nyní plní usilovně zadání USA zničit veškeré vztahy s Ruskem. Překrucování historie, ničení památníků, útoky ve sdělovacích prostředcích a nyní i provokace tajných služeb CIA a BIS prostřednictvím zpravodajské hry Vrbětice 2014. Přitom se již před léty psalo o tom, že zbraně z Vrbětic se tajemně začaly objevovat v Sýrii či Iráku v rukou islamistů. Šeptá se, že zbraně jim měly být od nás dodávány přes Ukrajinu a následné výbuchy ve skladech zakryly nelegální obchody a vyzbrojování teroristů českými zbraněmi. Máme věřit tomu, že po sedmi letech naše zpravodajská služba BIS (šéf BIS dostal v r. 2019 od CIA medali za vzornou spolupráci) vyřešila to, co nezjistilo řádné vyšetřování, vojenští pyrotechnici, Báňský úřad, kriminální služba ani další odborná pracoviště? Ve hře není samozřejmě jen Sputnik ale také rozšíření Dukovan, dostavba Nord-Stream II. Narychlo vyvolaná kauza, či spíše politická fraška, byla uvedena právě v době, kdy lidé již přestávají věřit proticovidovým opatřením svých vlád. Mnozí z těch, kteří se chtějí nechat očkovat, hlasitě požadují ruskou vakcínu. Aféra přišla právě v době, kdy vláda USA již fanaticky vyhrožuje Rusku válkou a snaží se rozbít Bělorusko, kdy  ukrajinské vojsko svrhává pumy na obyvatele na Donbasu a začíná největší přesun vojsk NATO k hranicím Ruska v rámci vojenského cvičení Defender Europe 2021. [5] [6] [14]
  Vláda i řada politických stran usiluje udělat z Ruska našeho úhlavního nepřítele, přetrhat všechny vazby, uzavřít bránu našich dvou zemí směrem k východu. Jakou další roli bude Česká a Sloveská republika hrát ve vrcholící etapě "Operace Covid" již brzy poznáme. Události nejbližších měsíců ukážou, zda výše uvedený výklad Nostradamova proroctví z centurie II.6 je správný a zde se dokážeme vzepřít fašizující moci i snahám zničit vazby na východ, nebo se necháme zdecimovat a zotročit. Ostatně, i zmínka o hladu (faim) v centurii II.6 může být pro nás varováním. V obou našich zemích je systematicky od vstupu do EU omezována vlastní produkce potravin. V případě globálního nedostatku potravin bychom na tom nebyli vůbec dobře.[c]

  Piktogram Osek - Březina 2019

  To, že světové dění v době koronavirové je nějakým způsobem spjato s Českou republikou, může ukazovat i jeden z piktogramů - kruhů v obilí.
  O jiném piktogramu, nepochybně zobrazujícím koronavirus, jsme již psali. Objevil se 28. května 2020 v Anglii, v hrabství Wiltshire. Symbolicky má zobrazovat koronavir SARS-CoV-2 a snad ukazuje i možnosti boje s pandemií.[7]
    
  Obr. Anglie, Wiltshire, 2020. Piktogram koronaviru způsobujícího pandemii COVID-19.[7]

  Zhruba o rok dříve, tedy ještě několik měsíců před začátkem pandemie, byl objeven jiný piktogram, tentokrát u nás v České republice. Agrosymbol byl zpozorován poprvé v pátek 5. 7. 2019 v obilném lánu mezi Osekem u Rokycan a Březinou. Po několika dnech se podařilo pořídit záběry z výšky.


  Obr. Piktogram, Česká republika, Osek u Rokycan a Březina. Souřadnice: 49,8032672N, 13,5851128E. Zachytil Jakub Svoboda. [8] [9] [10]

  Na první pohled vypadá agrosymbol amatérsky. Dojem neučesanosti je dán zejména polehlým obilím a také poškozením návštěvami. Chybí symetrie a dokonalost mnoha jiných agrosymbolů. Lidé většinou vidí v centru obrazce symbol ryby a odvozují spojitost s křesťanstvím a duchovnem.[9] Piktogram leží na spojnici tří historických lokalit - hradiště Bílá skála, hradiště Březina a zříceniny hradu Salon.[11]
  K autorství se dosud nikdo nepřihlásil. Okolnosti vzniku a umístění piktogramu nás vedou k domněnce, že se jedná o "pravý" agrosymbol s důležitým sdělením.

  Existuje několik pokusů o vysvětlení symboliky. Nás zaujal jeden, který dává piktogram do souvislosti s pandemií COVID-19. Má se jednat o vývojový diagram budoucích událostí (z pohledu roku 2019). Je zde zobrazen had, který vypouští cizí (uměle modifikovanou) DNA či RNA. Ta ve formě virů s upravenou genetickou informací proniká sem k nám. Lidstvo stojí před osudovou křižovatkou (střední část v podobě ryby či čočky). Vidíme zrcadlovou symboliku totalitního režimu, korporátního fašismu (sekyra jako symbol fašistického režimu), kdy zájem většiny bude zcela nadřazen lidským právům jedince. Totalitní globální řád bude pod pláštíkem ochrany před virovou pandemií ovládat lidstvo a zotročí jej až k záhubě.

  Pokud se ale lidé postaví na odpor a budou klást účinné překážky (3 svislé čáry v pravé polovině "ryby"), mohou se ubránit. Toto nebezpečí není nové a podobná situace již kdysi dávno nastala. Smysl velké spirály zatím zůstává neznámý. Možná jde o symboliku energie ukryté právě v hlubinách České kotliny. Podle dávných tradic jsou osudy lidstva předurčovány ději v České kotlině. Vše co se zde stane v malém, se bude šířit po okolních zemích ve velkém.[12]

  Je zřejmé, že výše uvedenému vysvětlení piktogramu zatím uvěří jen málokdo. Mnohé z prvků vývojového diagramu událostí je nutné ještě vysvětlit. Rozhodně stojí za zamyšlení a další zkoumání. Existují silné důkazy o tom, že Covid-19 ve svých různých kmenech a variantách je umělým produktem genové manipulace. Zcela nepokrytě probíhá omezování lidských svobod, fašizace společnosti a instalace totalitní  moci ve světě i v naší zemi - to vše pod záminkou ochrany společnosti před pandemií Covid-19.

    
  Obr. Diagram agrosymbolu - Česká republika, Osek u Rokycan a Březina, 2019.[8]
  Původní agrosymbol zde ale není překreslen dostatečně věrně a řada detailů neodpovídá originálu.

   

  Obr. Symbol Vichistické Francie, která kolaborovala s totalitními nacistickými a fašistickými režimy.

  Závěrem můžeme jen připomenout, že existuje jistě nějaký důvod, proč byl piktogram vytvořen právě zde v České republice, přednostně pro naše oči. Osud lidské civilizace se možná rozhoduje právě zde, v České a Slovenské republice, ve dvou portes & cités, jak píše ve svém proroctví Nostradamus. Podle agrosymbolu z Oseku a Březinky z roku 2019 stojíme na křižovatce mezi totalitní společností vedoucí k záhubě nebo odporem jako cestou ke svobodě. A zatím mnohé nasvědčuje tomu, že zánik občanských svobod bude pokračovat a spěcháme vstříc našemu zotročení, poháněni vůdci, které si dobrovolně volíme ve hře na svobodné volby.

  Doplněno: 11.7.2021

  Osecký piktogram varuje před nástupem fašismu pod pláštíkem boje proti covidu.

  Za pozornost stojí symbol československého nacionalistického a fašistického hnutí Vlajka z 30. let 19. století. Podobnost s prvky agrosymbolu je zřejmá. Jde o další indicii podporující možnost spojení piktogramu s událostmi v České a Slovenské republice.

    
  Obr. Český národně socialistický tábor  - Vlajka.[16]
   

   

   

  [a] Příklady:
  centurie I.77 s anagramem viceadmirála Nelsona: Le SiEN NEptune = NE LS EN.
  centurie VIII.1 s anagramem Napoleona: PAU, NAY, LORON = NAPAULON ROY
  [b] Stále u nás není možné zvolit si při očkování učitý typ vakcíny a vyhnout se např. genovým vakcínám na bázi mRNA. Není samozřejmě možné nechat se očkovat klasinkou vektorovou vakcínou Sputnik V., která nenese zvířecí DNA.
  Lidé před očkováním nejsou mnohdy poučeni o možných rizicích. Musí v časové tísni podepsat informovaný souhlas s tím, že se jedná o experimentální vakcinaci s možnou závažnou reakcí po očkování. Chybí vyšetření před vlastním očkováním. Aplikace vakcíny již nemocnému může vážně ohrozit jeho zdraví. Lidé nejsou upozorňováni na to, že i po očkování mohou být přenašečem COVID-19. Údajně jsou mnozí, zejména starší lidé, očkováni bez jejich uvědomělého souhlasu. 
  Testování na přítomnost koronaviru je značně nepřehledné. Zdánlivě jeden a tentýž typ testu aplikovaný různými laboratořemi může vést k různým výsledkům. PCR testy testují pouze a jen přítomnost vybraných fragmentů RNA viru ve výtěru. Nejde o testy nemocnosti (testovaný může být zcela asymptotický), ani nakažlivosti (testovaný nemusí být šiřitelem onemocnění Covid-19). Pozitivní výsledek PCR testu vůbec nevypovídá o tom, kolik viru v sobě testovaný má. PCR testy mohou být velmi zavádějící, pokud jsou použity příliš brzo po nákaze nebo na zdravou (asymptotickou) populaci. Není jasné, co se děje s odebranými genetickými vzorky testovaných. Legislativa ochrany osobních údajů GDPR zde evidentně není dodržována. Po ukončení mnohaměsíčního uzavření škol nyní musí děti nosit roušky a testovat se, ačkoliv je mezi nimi a učitelským personálem podíl covidu jen pět promile, tj. 5 dětí z tisíce.
  Účinná, bezpečná a levná léčba infekce Covid HCQ a Ivermectinem je u nás stále blokována ministerstvem zdravotnictví a orgány veřejného zdraví. Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) hrozil deníku Právo pokutou až půl milionu korun za jeho články o léku ivermektin. Byly vytvořeny ekonomické pobídky nemocnicím, aby hlásily úmrtí mimo Covid jako úmrtí Covid. Onemocnění chřipkou se vykazuje jako onemocnění Covid-19.
  Existují vážné pochybnosti o bezpečnosti testů a respirátorů. Zatajují se zhoubné účinky západních vakcín a jejich neúčinnost před šířením koronaviru. Zbytečnost a kontraproduktivní důsledky lockdownu a masek jsou zjevné. Masky ubírají lidem kyslík a zanáší do plic plísně a patogeny. Hlavní informační kanály vysílají neustále propagandu, šíří dezinformace a strach. Nesouhlasné názory odborníků jsou cenzurovány. V Lidových novinách se již redaktor ptá, proč by lidé bez vakcíny a bez testu měli mít právo se volně pohybovat a cestovat. Připravují se covidové pasy a digitální identifikátory k segregaci lidí, kteří se odmítnou nechat stále dokola očkovat. Diskutuje se nařízení, které neumožní studovat na žádné střední škole v České republice bez očkování. To vše pod pláštíkem ochrany zdraví a práv lidí.
  [c] Po vstupu do EU jsme museli uvolnit trh pro přebytek potravin ze starých zemí EU. Tam je zemědělská výroba podporována nesrovnatelně více než u nás a naše výroba tak postupně likvidována. Velmi úrodná orná půda je zatravňována.  Vyvážíme většinou jen suroviny a zbývající rozlohy zemědělské půdy vyčerpáváme. V roce 1989 jsme měli 3,5 milionů hektarů orné půdy, v současné době je výměra menší než 2,5 ha. Zlikvidovali jsme 2/3 živočišné výroby. Agrární sektor má má záporné saldo přes 55 miliard Kč. Zemědělská politika EU nás přesunula mezi státy závislé na dodávkách základních potravin z ciziny.  To je velkým nebezpečím v případě živelných pohrom, nepokojů či pandemií. Snahy alespoň zvýšit procento tuzemských potravin v obchodech je mnohými politickými stranami bojkotován (ODS, TOP09, Piráti).

  [1] Nostradamus a COVID - centurie II.6. Mýty a skutečnost. Suspectus.com [online]. 2021 [cit. 2021-04-18]. Dostupné z: http://myty.cz/view.php?nazevclanku=nostradamus-a-covid-centurie-ii-6&cisloclanku=2021030002
  [2] 1555-001 Nostradamus, Les Propheties, Albi. Propheties.it [online]. [cit. 2021-03-08]. Dostupné z: http://www.propheties.it/1555-001%20Nostradamus,%20Les%20Propheties,%20Albi/slides/1555-001-039.htm   
  Title: LES/ PROPHETIES/ DE M. MICHEL/ NOSTRADAMUS/ (Images) A LYON,/ Chés Macé Bonhomme./ M.D.LV./ La permifsion est inferée à la page fuiuante./ AVEC PRIVILEGE. Authour: Nostradamus Description: 91 pages Published: Macé Bonhomme Holdings: B.ALBI : FONDS ROCHEGUDE 12426 R References: BENAZRA Pag 9; CHOMARAT; - RUZO 16; Gregorio 1555-001
  [3] Le Corpus Nostradamique: de la première édition de Macé Bonhomme parue à Lyon en 1555 (bibliothèque d'Albi) [online]. [cit. 2021-03-09]. Dostupné z: http://cercle.nostra.online.fr/c0101.htm
  [4] NIGELRAYMONDOFFORD. UPDATE TO THE NOSTRADAMUS QUATRAIN II 6 in the Article THE LATE DOLORES CANNON’S ‘ANTICHRIST ACCORDING TO NOSTRADAMUS’ : THE COVID-19 PANDEMIC. Nostradamundus.wordpress.com [online]. [cit. 2021-03-13]. Dostupné z: https://nostradamundus.wordpress.com/articles-general/update-to-the-nostradamus-quatrain-ii-6-in-the-article-the-late-dolores-cannons-antichrist-according-to-nostradamus-the-covid-19-pandemic/
  [5] VIDEO: Mluvčí amerického ministerstva zahraničí ztratil řeč, když měl vysvětlit, jestli USA pořád trvají na odchodu Asada, když ho teď podporuje i Čína! [CZ Titulky]. AeNews [online]. American European News, 2016 [cit. 2021-04-18]. Dostupné z: https://aeronet.cz/news/video-mluvci-americkeho-ministerstva-zahranici-ztratil-rec-kdyz-mel-vysvetlit-jestli-usa-porad-trvaji-na-odchodu-asada-kdyz-ho-ted-podporuje-i-cina-cz-titulky/
  [6] Přispěvatelé Wikipedie, Výbuchy muničních skladů ve Vrběticích [online], Wikipedie: Otevřená encyklopedie, c2021, Datum poslední revize 18. 04. 2021, 15:44 UTC, [citováno 18. 04. 2021] < https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=V%C3%BDbuchy_muni%C4%8Dn%C3%ADch_sklad%C5%AF_ve_Vrb%C4%9Btic%C3%ADch&oldid=19726329 >
  [7] COVID - kruhy v obilí (I.). Mýty a skutečnost. Suspectus.com [online]. 2021 [cit. 2021-04-18]. Dostupné z: http://myty.cz/view.php?nazevclanku=covid-kruhy-v-obili-i&cisloclanku=2021030003
  [8] Between Březina and Osek Municipalities, Rokycany District, Pilsen Region, Czech Republic. Reported 5th July. Crop Circle Connector [online]. 2019 [cit. 2021-04-18]. Dostupné z: http://cropcircleconnector.com/2019/Osek/Osek2019a.html
  [9] Relaxxxl [online]. In: . [cit. 2021-04-18]. Dostupné z: https://www.facebook.com/relaxxxl/
  [10] Osek – Podvrh nebo vzkaz vzdálených civilizací? Rébus, s nímž si opět lámou hlavy především uživatelé sociálních sítí kvůli obrazcům na poli mezi Osekem a Březinou na Rokycansku. Rokycanský deník.cz [online]. 2019 [cit. 2021-04-18]. Dostupné z: https://rokycansky.denik.cz/zpravy_region/rokycansko-vzrusil-vzkaz-v-obili-20190712.html 
  [11] Jaké nové obrazce v obilí se objevily v první půlce července? IDnes.cz Blog [online]. 20. 07. 2019n. l. [cit. 2021-04-18]. Dostupné z: https://liborcermak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=721525
  [12] Česká kotlina. Mýty a skutečnost. Suspectus.com [online]. 2013 [cit. 2021-04-18]. Dostupné z: http://myty.cz/view.php?cisloclanku=2013020003
  [13] Přispěvatelé Wikipedie, Nostradamus [online], Wikipedie: Otevřená encyklopedie, c2021, Datum poslední revize 9. 01. 2021, 09:26 UTC, [citováno 18. 04. 2021] < https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Nostradamus&oldid=19337205 >
  [14] Šmírácká fraška: Pokus o české 11. září. O nás v tom jde jen okrajově. Pátá kolona není jednotná? Babiš políbil prsten a kličkuje. Německo má problém. Nečasův efekt? Válka už začala. A tu anekdotu o Bidenovi znáte? Protiproud.cz [online]. 2021 [cit. 2021-04-19]. Dostupné z: https://www.protiproud.cz/politika/5751-smiracka-fraska-pokus-o-ceske-11-zari-o-nas-v-tom-jde-jen-okrajove-pata-kolona-neni-jednotna-babis-polibil-prsten-a-klickuje-nemecko-ma-problem-necasuv-efekt-valka-uz-zacala-a-tu-anekdotu-o-bidenovi-znate.htm
  [15] AENews [online]. American European News, Dub 20, 2021 [cit. 2021-04-20]. Dostupné z: https://aeronet.cz/news/rusky-zdroj-americane-tlaci-na-prahu-aby-cr-uplne-prerusila-diplomaticke-styky-s-ruskou-federaci-zaukolovali-tim-ceskou-opozici-po-smrti-petra-kellnera-ktery-jako-posledni-blokoval-americany/
  [16] Přispěvatelé Wikipedie, Vlajka (hnutí) [online], Wikipedie: Otevřená encyklopedie, c2021, Datum poslední revize 17. 06. 2021, 11:01 UTC, [citováno 11. 07. 2021] < https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Vlajka_(hnut%C3%AD)&oldid=20076958 >

  Vytvořeno: 18. 4. 2021


  Související články:
  Biblická proroctví I (05.01.2006)
  Nevyplněná proroctví - Izajáš (28.12.2006)
  Nevyplněná proroctví - Jeremjáš (05.01.2006)
  Nevyplněná proroctví - Ezechiel (05.01.2006)
  Daniel I - Proroctví ex eventu (10.11.2006)
  Daniel II - Prorokovy omyly (14.01.2006)
  Daniel III - Daniel 7 (05.01.2006)
  Daniel IV - Daniel 9 - čtvrté proroctví , proroctví o spasiteli (05.01.2006)
  Daniel V - Daniel 9 - čtvrté proroctví, sektářské výklady (25.12.2005)
  Biografie podle nepochopených proroctví (15.02.2007)
  Spasitel z Nazareta? (20.08.2006)
  Pomýlený Matouš (10.03.2007)
  Pokřivená proroctví (10.01.2006)
  Matouš a chybějící proroctví (11.01.2005)
  Proroctví o ukřižování - žalm 22 (29.08.2016)
  Satanův trůn (28.07.2007)
  Proroctví pro rok 2024 (30.12.2023)
  Nostradamus - Slované (26.03.2023)
  Nostradamus - náhrobek velkého Římana, otrava a posvátný kalich. (03.03.2023)
  Nostradamus - kosti velkého Římana a země třesení. (23.02.2023)
  Další proroctví pro rok 2023 (31.12.2022)
  Proroctví pro rok 2023 - Nostradamus (II) (21.12.2022)
  Proroctví pro rok 2023 - Nostradamus (16.12.2022)
  Tři zatmění apokalypsy (24.10.2022)
  Proroctví pro rok 2022 - střední Evropa, Ukrajina a Rusko (10.10.2022)
  Proroctví pro rok 2022 (02.10.2022)
  Božský šperk (22.07.2022)
  Zjevení Janovo - covid, válka, hladomor? (10.05.2022)
  Prorok F. M. Dostojevskij (16.04.2022)
  Naděje ze země od východu (04.10.2021)
  Výběr z proroctví 2021 (15.09.2021)
  Proroctví svatého Malachiáše (31.08.2021)
  Očkování proti COVID-19 - novodobé náboženství? Část 2. (28.08.2021)
  Očkování proti COVID-19 - novodobé náboženství? (28.08.2021)
  Zjevení 2021-08 (15.08.2021)
  Je očkování proti COVID-19 apokalyptickým znamením šelmy? (21.07.2021)
  COVID - kruhy v obilí (I.) (20.03.2021)
  Nostradamus a COVID - centurie II.6 (14.03.2021)
  Nostradamus a COVID - centurie III.91 a I.63 (03.03.2021)
  Nostradamus a COVID - centurie II.65 (27.02.2021)
  Nostradamus a COVID (30.01.2021)
  Prst Boží (31.12.2020)
  Výběr z proroctví (30.12.2020)
  Proroctví o maskách/rouškách a nemocích? (14.10.2020)
  Proroctví pro rok 2020 (12.01.2020)
  Jarní rovnodennost 2019 (18.03.2019)
  Proroctví pro rok 2019 (30.12.2018)
  Boží dar - pohled na nebesa (01.06.2016)
  Homosexualita a válka pohlaví (22.02.2014)
  Bileám (12.05.2005)
  | Autor: Pavel M | Vydáno: 19. 04. 2021 | Aktualizováno: 20. 04. 2021 | 2697 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

  Vytvořeno prostřednictvím phpRS. Copyright Pavel Matušinský     Email: pavel_m@email.cz

  Redakce neodpovídá za obsah článků ani komentářů, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce. Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků.