Putujme proti proudu času k pradávným zdrojům lidského vědění,
pátrejme společně po duchovním odkazu našich předků!
Co nám mohou sdělit mýty, náboženské texty,
předpovědi a proroctví o naší budoucnosti?

Rubriky
Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Poslední komentáře
 • Život:
  "Přeji hezký den, narazil jsem na Vaše pro mě velice zajímavé strán ... " (Zvon svobody nebo poroby?)
 • Re: :
  "Hebrejština se píše zprava doleva. Přepis (transliterace) zleva do ... " (Bůh Bible II - Jména biblického Boha)
 • bez titulku:
  "Ať už byl autor kdokoliv, měl by se naučit soudobou transkripci he ... " (Bůh Bible II - Jména biblického Boha)
 • pěkné:
  "No, přemýšlím nad tím už rok. Zde v tomto článku jsem hodně čerpal ... " (Na počátku ... Brešit bara Elohim)
 • Re: Klamstvo.:
  "Díky za upozornění! V článku jsem použil omylem nesprávné fotogra ... " (Proroctví pro rok 2023 - Nostradamus)
 • Klamstvo.:
  ""O záhadných světelných loučích je již veřejnost dostatečně i ... " (Proroctví pro rok 2023 - Nostradamus)
 • Aktuality

  Černé historky ze života - 2014/05  Mýty a skutečnost

  Černé historky ze života - 2014/05

   

  29.5.2014 Trilaterální komise, Bilderberg a klid

  Karel Schwarzenberg se na jednání parlamentu prořekl, že se účastnil jednání Trilaterální komise. Hlasovalo se tam tehdy o vojenském útoku na Jugoslávii. Komise tehdy bombardování Jugoslávie odsouhlasila i když měl prý Karel Schwarzenberg výhrady. Uznání nezávislosti Kosova po rozbití Jugoslávie však schválil velice aktivně.
  Je známo, že se kníže zúčastnil také konference Bilderberg. Na jedné z konferencí bylo před léty rozhodnuto např. o zavedení jednotné měny v EU - Eura.
  Je zřejmé, že se na těchto utajených setkáních světových elit domlouvají samé dobré věci a je uklidňující, že v nich máme i my svého zástupce.

  29.5.2014 TAFTA (TTIP)

  EU a USA ve skrytu připravují největší a nejnebezpečnější obchodní dohodu všech dob - Transatlantic Trade and Investment Partnership. TTIP je vydávána za ujednání o volném obchodu mezi USA a EU (jakoby snad zde volný obchod již dávno neexistoval). Dohoda však zejména posiluje moc nadnárodních obchodních firem. Může znamenat vymahatelnost horších sociálních podmínek v Evropě (po vzoru pracovních podmínek v USA), zhoršit vymahatelnost práva států i běžných lidí (zavedením nutnosti arbitráží) a zejména snížit ochranu životního prostředí, zboží a potravin v Evropě. TTIP může usnadnit invazní dobývání zdrojů surovin a energií (frakování) cizími společnostmi a uvolnit trh pro GMO a jiné zdraví nebezpečné produkty.

  29.5.2014 Bilderberg 2014

  Začíná konference Bilderberg, na kterou jsou zvány zejména osobnosti euroatlantického světa s globalistickými cíli a vizemi. Jednání a výsledky jsou přísně tajné. Za cíl konferencí Bilderberg je považováno zejména udržení hegemonie USA, než bude upevněn Nový světový řád založený na centrální nadvládě elit nad světem. Letošní konference by měla údajně připravit půdu pro rychlé přijetí dohody TAFTA, definovat strategii vůči vlně euroskepticismu a navrhnout vhodné pokračování krize na Ukrajině.[1]

  [1] WATSON, Paul Joseph. Bilderberg Agenda Revealed: Elite Desperate to Rescue Unipolar World. Infowars.com [online]. 27.5.2014 [cit. 2014-05-29]. Dostupné z: http://www.infowars.com/bilderberg-agenda-revealed-elite-desperate-to-rescue-unipolar-world/ 
  28.5.2014 Prezidentské volby na Ukrajině

  Západ Ukrajiny si zvolil svého prezidenta. Je jím oligarcha a jeden z nejbohatších židů Petro Porošenko.
  Protesty na Ukrajině byly vyvolány i nespokojeností lidí se skrytou vládou oligarchů a vykořisťováním země. Nyní je ukrajinským prezidentem největší oligarcha a jednotlivé regiony vedou další oligarchové. Skrytá nadvláda oligarchie se stala veřejnou a podporovanou nejen Ukrajinou ale také orgány EU. Východ Ukrajiny, který nesouhlasí s politikou Kyjeva, je označen za teroristický.
  Namísto uklidnění situace nasadila kyjevská armáda na východě bojové vrtulníky a letadla. Bylo zabity stovky stoupenců federace. Nový prezident okamžitě požádal USA o vojenskou pomoc při útocích na východě Ukrajiny.

  27.5.2014 Volby do EU

  Proběhly volby do Evropského parlamentu. Ukázaly, že si mnozí lidé již uvědomují nepřátelství evropských elit vůči nim. Lidé se začínají bránit výdobytkům EU, tedy plíživé destrukci demokracie, odnímání práv národům a státům, byrokracii a normalizaci života, multikulturalismu i záplavě radikálního islámu. Ve Velké Británii a Francii zvítězily euroskeptické strany.  U nás lidé zvolili jinou cestu, volby bojkotovali.

  25.5.2014 Karel Schwarzenberg - černá modla

  Svíce života Karla Schwarzenberga dohořívá. Nejprve sloužil jako fámulus Václava Havla, aby pak pokračoval v jeho neutralizaci lidských hodnot a službě světu vládnoucím elitám. Konec knížecí kariéry byl řízen jediným cílem - stát se po Havlovi dalším pokryteckým symbolem dobra a pravdolásky, aby škodil i po svém odchodu.
  Podle proroctví budou v české zemi snahy stvořit z černého knížete novou českou modlu i když on sám bude pohřben mimo českou půdu.

  21.5.2014 EU a mír

  EU je vydávána za garanta míru v Evropě. Hlubší politická integrace však vede k problémům a nevraživosti mezi jednotlivými národy. Špatnou hospodářskou politikou zvyšuje EU nezaměstnanost a vytváří ohniska nepokojů. Politikou podpory imigrace muslimů a současnou podporou homosexualismu vytváří EU v Evropě potencionální zdroj sociálních a náboženských konfliktů.
  Díky EU prý v Evropě zatím neproběhla válka. EU je však plně odpovědná za krizi v Jugoslávii a nyní i na Ukrajině. Právě postup EU v obou krizích ukazuje, že se stala válečnickou loutkou USA. Za vedení USA podnítila EU na Ukrajině revoluci až k občanské válce. Nyní staví evropské země do nepřátelské pozice vůči Rusku. Vše za aktivní pomoci našich politiků v čele s Karlem Schwarzenbergem. Vyvolat novou studenou válku je pouze v zájmu USA, není to k prospěchu evropských zemí ani Ruska. EU se stává příčinou možných sociálních nepokojů a válečných konfliktů v Evropě.

  20.5.2014 Svátky demokracie v EU

  23. a 24.5. se u nás uskuteční volby do Evropského parlamentu v rámci celoevropských voleb. Budeme tedy demokraticky volit své zástupce do parlamentu, kteří budou mít téměř nulovou pravomoc. Většina rozhodování v EU probíhá v Evropské komisi. Tam jsou tři desítky komisařů jmenovaných Radou Evropy, kteří rozhodují téměř o všem. Nikdo z nás tyto komisaře nevolil. Takový je svátek demokracie v EU.

  25.5. proběhnou prezidentské volby na Ukrajině. Vítěz je již znám. Dříve demokraticky zvolený prezident Janukovič byl vyhnán ze země ozbrojenými pučisty. Podle ukrajinské ústavy je však i nadále prezidentem Ukrajiny. Prezidentského úřadu se poté zmocnil Turčynov plně podporovaný západními politiky a demokratickými komisaři EU. Takový je svátek demokracie v EU.

  19.5.2014 Elitářská demokracie

  V Sýrii, kde se daří postupně vytlačovat radikální islámské vzbouřence ze země, chystají demokratické prezidentské volby. Washington oznámil, že očekávané vítězství Bashara Assada bude nelegitimní, protože se v zemi vede občanská válka a kandidáti nemají rovné příležitosti. Některé západní země zakázaly místním Syřanům účastnit se prezidentských voleb na syrských velvyslanectvích. 


  Na Ukrajině naopak má očekávaný vítěz prezidentských voleb ( oligarcha židovského původu) již předem zajištěno uznání všech západních zemí. I přes probíhající občanskou válku a zastrašování či likvidaci nepohodlných kandidátů v nadcházejících prezidentských volbách. 
  Politika demokracie a lidských práv je tedy aplikována pouze selektivně a dle potřeb elit vládnoucích našemu světu.

  16.5.2014 EU a nadnárodní společnosti

  EU je vydávána za ochránkyni lidí před zájmy nadnárodních společností. Opak je pravdou. EU za posledních 5 let prorostla lobbistickými skupinami velkopodniků. Evropská komise za úřadování Barrose se stala známou svým protěžováním korporátní agendy na úkor zájmů společnosti. Komise stranila i zájmům dodavatelů GMO produktů a pesticidů trvale ničících půdu. Ve skrytu se připravuje největší obchodní dohoda v historii lidstva TAFTA (TTIP), která může silně podpořit nadnárodní korporace na úkor evropských států a obyvatel.[1] [2]

  [1] Colin Todhunter: Evropská komise je „zneuctěním demokratických tradic Evropy". AC24.cz [online]. 16.5.2014 [cit. 2014-05-20]. Dostupné z: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4055-colin-todhunter-evropska-komise-je-zneuctenim-demokratickych-tradic-evropy 
  [2] The record of a Captive Commision. Corporate Europe Observatory [online]. 04/2014 [cit. 2014-05-20]. Dostupné z: http://corporateeurope.org/sites/default/files/record_captive_commission.pdf 
  14.5.2014 Převrat na Ukrajině byl připraven již dlouho před Majdanem?

  Tomu napovídá nejen finanční obnos několika miliard dolarů, který USA věnovala na přípravu událostí na Ukrajině ale také drobné a napohled nesouvisející události. Americká armáda vypsala tendr na opravu budovy na Krymu již v září 2013. Americké válečné lodě operovaly v Černém moři v době ruské olympiády za účelem "boje proti terorismu". Tehdy lidé nechápali skutečný smysl, dnes je to vše jasnější.

  12.5.2014 Hlas lidu nebo vláda elit?

  V Doněcké a Luhanské oblasti na Ukrajině se uskutečnila referenda o nezávislosti. Obyvatelé dali v referendech najevo, že souhlasí s dřívějším vyhlášením "lidových republik" v obou regionech. Nezávislost podpořilo přes 90% obyvatel.

  Odpůrci těchto událostí, tedy pučistická  vláda v Kyjevě a většina západních politiků, ihned označili referenda za neplatná. Referenda jsou prý v rozporu s ústavou Ukrajiny a v rozporu s mezinárodním právem. Lid je však nejvyšším vládcem a politickým subjektem. Může jednat přímo (tedy referendem, všelidovým hlasováním) nebo prostřednictvím zástupců a úřadů, které zvolí a ustaví. Zástupci lidu, úřady i ústavy jsou vždy odvozeny z vůle a autority lidu. Přímá volba lidu prostřednictvím referenda je nad zákony, nad ústavou, nad vládami. Masové vystoupení lidu je základním dějinným faktorem. Ten, kdo šíří nesmysly o nelegálních lidových hlasováních  a právní neplatnosti referend popírá základy demokracie.

  12.5.2014 Náš vzor

  USA jsou největším dlužníkem na zemi. Jejich dluh činí 17 trilionů dolarů.
  USA zajišťují kontrolu nad zeměmi našeho světa prostřednictvím sítě vojenských základen a souvisejících zařízení. V současnosti provozují 737 základen. Ve světě je rozmístěno 255 tisíc příslušníků amerických ozbrojených sil. USA mají největší vojenský rozpočet na světě (711 miliard dolarů za rok, což je 48% světových výdajů na zbrojení). Další rekordní náklady pokrývají provoz tajných služeb. Vojenské náklady USA jsou čtyřikrát vyšší, než náklady Číny.
  Vojenské americké základny (pod vlajkou NATO) budou zřejmě brzy zřízeny i u nás.

  10.5.2014 Finanční pomoc oligarchům

  Ukrajince trápí v prvé řadě bída a korupce. Peníze, které by měly proudit do veřejných rozpočtů a oživovat ekonomiku, končí v kapsách oligarchů. Ti si po násilném puči upevnili moc. Nikým nevolená vláda jim předala řízení regionů a jeden z nejbohatších oligarchů se má stát prezidentem, když demokraticky zvolený Janukovič byl násilníky vyhnán ze země.
  EU přislíbila Ukrajině 20 miliard euro. Pučistický prezident Turčynov však požaduje pro každý rok minimálně 35 miliard euro jen na provozní výdaje, tedy spotřebu bez jakýchkoliv investic. Oligarchové budou mít žně.

  8.5.2014 8. květen a Ukrajina
  Dnes si připomínáme 69. výročí konce druhé světové války a vítězství boje s nacismem.
  Nacismus se tehdy zrodil v Evropě na západě a byl potlačen na východě. Doufejme, že podobně to dopadne i nyní na Ukrajině.
   
  Kyjevští nacisté. [2]

  Tam, kde západ přináší zkázu a chaos rozvratu přijde z východu mír a řád.

  4.5.2014 Ukrajinští nacionalisté upálili desítky odpůrců režimu

  V pátek 2.5. napadli v ukrajinské Oděse nacionalisté a fotbaloví "ultras" zastánce federalizace země, kteří protestují proti kyjevské vládě. Nejprve zaútočili radikální nacionalisté z Pravého sektoru basebalovými pálkami, kameny a molotovovými koktejly a vypálili stanový tábor federalistů na náměstí.

   Pak  pod heslem "jednotná Ukrajina"oblehli Dům odborů, kam se federalisté ukryli a do vchodů a oken vhodili zápalné láhve. Několik lisí uhořelo zaživa, další se otrávili kouřem. Celkem zemřelo nejméně 43 lidí..[1] [2]  
  Budova odborů vypálená členy Pravého sektoru [2]

  Ti, kteří podporují pučistickou kyjevskou vládu, podporují také s ní spojený ukrajinský nacionalismus a fašismus. Nesou tedy spoluodpovědnost za tyto hrozné události.

  [1] Oděsa: Kyjevská junta ukázala svoji pravou tvář. Masakry pokračují i v dalších městech na východě země. Prezident Obama a kancléřka Merkelová „slaví společně“ porážku německého nacismu ve II. světové válce. Protiproud.cz [online]. 4.5.2014 [cit. 2014-05-08]. Dostupné z: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/svet/politika/komentare/992-odesa-kyjevska-junta-ukazala-svoji-pravou-tvar-masakry-pokracuji-v-dalsich-mestech-na-vychode-zeme-prezident-obama-a-kanclerka-merkelova-slavi-spolecne-porazku-nemeckeho-nacismu-ve-ii-svetove-valce.htm
  [2] MICHEL CHOSSUDOVSKY: AMERICKÁ NEONACISTICKÁ VLÁDA V KYJEVĚ POSTUPUJE PODLE SCÉNÁŘE VOJENSKÉ ESKALACE. AC24.cz [online]. 4.5.2014 [cit. 2014-05-08]. Dostupné z: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3979-michel-chossudovsky-americka-neonacisticka-vlada-v-kyjeve-postupuje-podle-scenare-vojenske-eskalace


  Černé historky ze života - 2014/04


  Vytvořeno: 2014 


  Související články:
  Krvavý Měsíc, zatmění Luny (25.09.2015)
  Černé historky ze života - 2015/07 (01.07.2015)
  Černé historky ze života - 2015/02 (11.02.2015)
  Černé historky ze života - 2015/01 (10.01.2015)
  Černé historky ze života - 2014/11 (06.11.2014)
  Černé historky ze života - 2014/10 (06.11.2014)
  Černé historky ze života - 2014/09 (10.09.2014)
  Černé historky ze života - 2014/08 (01.08.2014)
  Černé historky ze života - 2014/07 (23.07.2014)
  Černé historky ze života - 2014/06 (04.06.2014)
  Černé historky ze života - 2014/04 (09.04.2014)
  Černé historky ze života - 2014/03 (20.03.2014)
  Černé historky ze života - 2014/02 (26.02.2014)
  Černé historky ze života - 2014 (23.01.2014)
  Krátce ze života (01.11.2013)
  Apokalypsa a 666 (12.05.2005)
  Posvátná krev a DNA (29.10.2023)
  Sečti číslice té šelmy (12.08.2021)
  Proroctví z Fátimy - další dopis Lucie Santos (23.02.2020)
  Kola času - precesní zodiakální astrochronologie (II.) (14.02.2020)
  Kola času - precesní zodiakální astrochronologie (I.) (09.02.2020)
  Chaos, řád a boží dílo (24.08.2019)
  Hlubiny chaosu (09.08.2019)
  Maat - chaos a řád (14.07.2019)
  Kola času v židovství a křesťanství (05.03.2019)
  Kola času (28.02.2019)
  Mnohé svedou, mnozí odpadnou (09.02.2019)
  Budou vás pronásledovat (26.01.2019)
  Chrám - nezůstane kámen na kameni (19.01.2019)
  Panta Tauta - Toto všechno (13.01.2019)
  Události a znamení konce (30.12.2018)
  Prolitá krev na vahách osudu (10.09.2018)
  Bílí a černí lidé (II.) - Konec času (31.08.2018)
  První rady a varování - Nezabíjet, neprolévat krev (26.08.2018)
  Zatmění Luny 27. 7. 2018 (29.07.2018)
  Praha v proroctvích (21.01.2018)
  Evropa a afroislámská migrace v proroctvích (14.01.2018)
  Bílí a černí lidé (01.01.2018)
  Piktogram v Sutton Hall - Slunce, Proxima Centauri a arktická zima (23.09.2017)
  První rady a varování - Pohřbívání (01.03.2017)
  2016 a 2017 - co bylo a co bude. (07.01.2017)
  Bushové - klan antikristů (06.11.2016)
  Ženeva, Nostradamus a CERN 666 (07.08.2016)
  Hospodářská apokalypsa - finanční krize (25.03.2016)
  Hospodářská apokalypsa (28.02.2016)
  2016 - proroctví a předpovědi. Co nás čeká v létech příštích? (05.02.2016)
  Armageddon - poslední bitva (30.12.2015)
  Poslední dny roku 2015 nebo celého našeho věku? (19.12.2015)
  Zjevení Janovo, Apokalypsa a Armageddon (22.11.2015)
  Denverské prorocké malby - migranti a válka v Evropě. (14.11.2015)
  Mezinárodní letiště v Denveru  - chrám NWO? (07.10.2015)
  Černé slunce (07.08.2015)
  Filištíni, Filištínští, Pelištejci - padělatelé historie (15.03.2015)
  2015 - proroctví a předpovědi. Co nás čeká v létech příštích? (04.01.2015)
  Václav Havel - český Faust (17.11.2014)
  Vynálezy zkázy (07.02.2014)
  Faust a antikrist - jejich vývoj a proměny v čase (28.01.2014)
  Faust a antikrist (03.12.2013)
  Tři knížata (09.10.2013)
  Proroctví z Fatimy - Poslední proroctví (22.05.2013)
  Proroctví z Fatimy - Diplomatická verze proroctví (18.04.2013)
  Proroctví z Fatimy - Druhá část třetího tajemství (Čtvrté tajemství) (12.04.2013)
  Proroctví z Fatimy - Tři tajemství (01.04.2013)
  Proroctví z Fatimy - chronologie od r. 1963 (29.03.2013)
  Proroctví z Fatimy - chronologie (29.03.2013)
  Legenda o Antikristu (19.03.2013)
  Antikrist, člověk hříchu (03.03.2013)
  | Autor: Pavel Mat. | Vydáno: 01. 05. 2014 | Aktualizováno: 29. 05. 2014 | 17689 přečtení | Počet komentářů: 49 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

  Vytvořeno prostřednictvím phpRS. Copyright Pavel Matušinský     Email: pavel_m@email.cz

  Redakce neodpovídá za obsah článků ani komentářů, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce. Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků.