Černé historky ze života - 2014/11

Autor: Pavel Mat. <pavel_m(at)email.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 06. 11. 2014, Aktualizováno dne: 20. 11. 2014Mýty a skutečnost

Černé historky ze života - 2014/11

20.11.2014 Další Majdany v Evropě

Některé evropské státy příliš nesouhlasí se sebevražednými sankcemi vůči Rusku. Odpovědí světovládců je příprava barevných převratů prostřednictvím sociálních sítí a nevládních organizací. Další Majdan se tedy začíná připravovat v Maďarsku a také v Česku (a samozřejmě v Rusku).

U nás by měl být Majdan zaměřen na svržení prezidenta Miloše Zemana. Premiér Sobotka se snaží zachránit se klaněním Havlově bystě v Kongresu USA.   
Odhalení busty Václava Havla v Kongresu USA.
20.11.2014 Severní a jižní proud
Severní proud dodává plyn do Německa a okolních zemí včetně naší, aniž by procházel rizikovou Ukrajinou. Jsme tedy relativně nezávislí na Ukrajině. O totéž usilují i jižní země a chtějí pokračovat ve stavbě plynovodu Jižní proud.   
Plynovod Jižní proud má procházet přes Bulharsko, Srbsko, Maďarsko, Slovinsko do Rakouska.

USA a Brusel tomu však brání všemi silami. Maďarsku dokonce USA vyhlásila sankce a EU se k tomu chystá. Podobně pohrozili Bulharsku. Proč? USA chce zničením Ukrajiny oddělit evropské země od Ruska. Oslabit Rusko a připoutat k sobě nemohoucí Evropu transatlantickou smlouvou TTIP.

19.11.2014 Ukrajinský Kyjev - americký vzor moderní demokracie

Americký kongres před nedávnem pozval ukrajinského prezidenta Porošenka a pochválil nový kyjevský režim jako vzornou demokracii.
Americký vzor demokracie jen trochu narušují tisíce mrtvých Ukrajinců - výsledek boje kyjevské junty proti "teroristům" narušujícím jejich demokracii.
Další trhlinky v demokratické fasádě Ukrajiny se však začínají šířit i v západních médiích. Prosakují informace, že malajsijské letadlo sestřelila ukrajinská stihačka a i střelba do demonstrujících na Majdanu pocházela od samotných pučistů.

18.11.2014 17. listopad - připomínka sametové revoluce

17.11. jsme si mohli opravdu názorně připomenout listopadové události roku 1989. Tehdy přechod moci skrytě připravila americká tajná služba a jako prezidenta vybrala Václava Havla.
O 25 let později zde opět úřaduje americká diplomacie. Nejprve pomohla svrhnout Nečasovu vládu a nyní organizuje nepokoje k násilnému svržení našeho prvního lidově zvoleného prezidenta Miloše Zemana. Koho mají připraveného na jeho místo? Má to být ještě alespoň nakrátko Karel Schwarzenberg, nebo budou připuštěni Tomáš Halík či František Janeček? Nebo se konečně ozve stále mlčící většina Čechů?

17.11.2014
17. listopad - výročí sametového divadla

Před 25 lety připravili američtí přátelé mocenský převrat i v naší zemi. Vybrali a vyškolili vhodné loutky a otevřeli sametovou oponu velkého divadla. Lidé s nadějí cinkali klíči netuše, že jsou komparsem v grandiózní klauniádě falše a pokrytectví.
Mezinárodní den studentstva k poctě studentů bojujících proti fašismu byl změněn za kýčovitou oslavu pseudorevoluce.

  
Památná deska na Národní třídě.  připomínající listopadové události roku 1989. Některé dlaně ukazují  satanský pozdrav.
12.11.2014 17. listopadu - Majdan v Praze?

Na výročí sametové pseudorevoluce 17. listopadu se v Praze prý chystá pokračování krvavého kyjevského Majdanu. Studenti z vysokých škol jsou naháněni k účasti. Pátá kolona chce svrhnout našeho prvního lidově zvoleného prezidenta a upevnit proamerický režim.

Braňme se!
Nechceme být kolonií!
Buďme spravedlivou, svobodnou a čestnou Českou zemí s českým národem!

6.11.2014 Pussy Riot a cena Václava Havla - svůj k svému

Letošní Cenu Václava Havla za kreativní disent dostala i ruská dívčí skupina Pussy Riot.[1] Punková skupina Pussy Riot (Kundí výtržnost) prý bojuje za svobodu a demokracii v celém světě a zejména v Rusku proti Putinovi.

Ženy se proslavily skupinovými souložemi na veřejnosti či výtržnostmi v kostele. Vtrhly např. do chrámu Krista Spasitele v Moskvě a začaly předvádět v kuklách divoké tance a vydávat skřeky a vulgární popěvky, tzv. punkové modlitby. Umělkyně rovněž pořádaly v obchodním centru "performanci", při které si vkládaly do vagín zmrzlá kuřata. Jindy se nechaly v knihovně fotografovat při veřejné skupinové souloži, jedna z nich v pokročilém stupni těhotenství.   
[2]

Skupina protestuje proti vlivu církve a tradičním hodnotám, jako je např. rodina. Skupinu a její činy podpořily naše havlistické elity - např. Karel Schwarzenberg,  Michal Prokop, Martin Putna, biskup Malý či Tomáš Halík.
Tomáš Halík spolu s Martinem Putnou přirovnává Pussy Riot k pravoslavným zázračným "jurodivým".[3] Karel Schwarzenberg prohlásil "Pokouším se je podpořit, poněvadž ty holky jsou opravdu báječné, já je opravdu obdivuji..." a napsal jim i vzkaz "Velice vás obdivuji. Držte se...".[4]

[1] Havlovu cenu dostali Pussy Riot i tibetský filmař. Novinky.cz [online]. 23.10.2014 [cit. 2014-11-06]. Dostupné z: http://www.novinky.cz/kultura/351476-havlovu-cenu-dostali-pussy-riot-i-tibetsky-filmar.html 
[2] OLŠER, Břetislav. "Kundí výtržnosti a kočičky se bouří"; Zeman má pravdu s Pussy Riot. Blog.idnes.cz [online]. 3.11.2014 [cit. 2014-11-06]. Dostupné z: http://olser.blog.idnes.cz/c/433517/Kundi-vytrznosti-a-kocicky-se-bouri-Zeman-ma-pravdu-s-Pussy-Riot.html 
[3] HALÍK, Tomáš. Teď už na mne nedoplivnou. [online]. 07/2014 [cit. 2014-11-06]. Dostupné z: http://halik.cz/cs/tvorba/rozhovory/text/clanek/188/ 
[4] Schwarzenberg napsal vzkaz skupině Pussy Riot. Česká televize [online]. 18.6.2014 [cit. 2014-11-06]. Dostupné z: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kultura/182512-schwarzenberg-napsal-vzkaz-skupine-pussy-riot/ 


Černé historky ze života - 2014/10


Vytvořeno: 11/2014