Černé historky ze života - 2014/09

Autor: Pavel Mat. <pavel_m(at)email.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 10. 09. 2014, Aktualizováno dne: 02. 10. 2014Mýty a skutečnost

Černé historky ze života - 2014/09

28.9.2014 Pražský Majdan

Kyjevský Majdan navštívil a podpořil před pár měsíci Karel Schwarzenberg s Michaelem Kocábem. Brzy nato zde plně vyhřezlo zlo. Profesionální vzbouřenci začali upalovat neozbrojené členy pořádkových sil a řezat jim hlavy. Původní protesty oficiálně vypukly jako protest proti moci oligarchů a oddálení jednání o vstupu do EU. Dnes se Ukrajinou šíří neonacismus a zemi ovládají oligarchové a jejich armády. Ukrajina bankrotuje a vstup do EU se ztratil v nedohlednu.

Pražský Majdan také navštívil a podpořil Karel Schwarzenberg i Michal Kocáb. Aktivisté usilují o hospodářskou i vojenskou podporu Ukrajiny a odstoupení českého prezidenta i premiéra, kteří se opovážili nesouhlasit s hospodářskou a vojenskou válkou proti Rusku či vysláním vojenských stíhaček na Ukrajinu.   
[1]

Zatím k upalování lidí nedošlo, jde spíše o kýčovitý cirkus. Jen občas někdo z těch, kdo nesouhlasí s majdanisty, dostane ránu pěstí.
Praha pozastavila partnerství s Moskvou a Petrohradem. Změní se Praha pod vedením TOP09 v Kyjev?
 
[1] Ukrajinci v centru metropole zahájili protestní „pražský Majdan". Parlamentní listy.cz [online]. 31. 8. 2014 [cit. 2014-10-02]. Dostupné z: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ukrajinci-v-centru-metropole-zahajili-protestni-prazsky-Majdan-332931 

10.9.2014 Důvěryhodné NATO

I am not in the slightest doubt that he possesses weapons of mass destruction and wishes to manufacture them,”
Nepochybuji, že (Saddám Hussein) vlastní zbraně hromadného ničení a přeje si je použít...
A. F. Rasmussen, dánský premiér,  2002

"Iraq has weapons of mass destruction … we know".
 Irák má zbraně hromadného ničení ... víme to.
A. F. Rasmussen, dánský premiér, 2003

Irák byl pod záminkou držení zbraní hromadného ničení napaden a zničen. Válku vedly USA a spojenci. Bylo zabito 650 tisíc Iráčanů. Ukázalo se, že obvinění jsou falešná, žádné zbraně hromadného ničení se nenašly. Rasmussen se za své služby stal šéfem NATO.

"To the east, Russia is attacking Ukraine."
 Na východě Rusko útočí na Ukrajinu.
A. F. Rasmussen, generální tajemník NATO, 3.9.2014

Žádné důkazy o útoku Ruska na Ukrajinu zatím nebyly předloženy. Rozpoutají USA se spojenci v NATO, TOP09 a KDU přesto válku? Kolik bude zabito Evropanů?

1.9.2014 Situace na Ukrajinské frontě se obrátila, zlo zde ztrácí sílu

Armáda ukrajinské junty a soukromé bataliony útočící na obránce JV Ukrajiny ztratily už před měsícem dech. I přes původní desetinásobnou přesilu se postup vojsk a trestních oddílů Pravého sektoru a Národní gardy zastavil a síly se vyrovnaly. I výrazná převaha v počtu vojáků a zbraních selhává, pokud jde o boj nespravedlivý.
Proti praporům s neonacistickými symboly a runami zla stojí lidé prosící s pokorou o pomoc síly dobra. Placeným žoldákům a nedobrovolně naverbovaným vojákům se postavili vysoce motivovaní obránci svých domovů, dobrovolníci, kteří jsou ochotni dát za své blízké i život.


Černé historky ze života - 2014/08


Vytvořeno: 09/2014